top of page
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • LinkedIn

10-12 //08 // 2023

#PRAGUEPOLO

PRAGUE BEACH POLO MASTERS

SPORTOVNÍ PARTNEŘI

AVIATOR POLO CLUB

TAXIS BEACH POLO

PRAGUE POLO ACADEMY

CHUCHLE ARÉNA

Prechod-background.png

Stejně jako při dostizích či parkuru se tu sešly stovky významných hostů z řad herců, umělců, sportovců a businessu, kteří měli možnost se vzájemně seznámit a pokochat se pohledem na dusající koně a opravdu fair play hrou. Zápas si nenechalo ujít ani stovky platících diváků, kterým byla k dispozici tribuna a výborné občerstvení. Provázeli je komentátoři televize NOVA Simona Šimková a Michal Šeda, hru komentovala hráčka koňského póla Alexandra Benčíková spolu s profesionálem na komentování póla – Janem Zavázalem.

Celý finálový den přenášela Česká televize prostřednictvím zkušené EquiTV. Nad přísnými pravidly bděl rozhodčí Ladislav Agárdi ze slovenského klubu Danbe Polo Club.

S potěšením Vám představujeme druhý ročník ​prestižního mezinárodního turnaje koňského póla PRAGUE BEACH POLO MASTERS 2023. Jedná se o zcela unikátní turnaj koňského pola v exkluzivním prostředí pražské Chuchle Areny v termínu od 10. do 12. srpna 2023, která poskytuje ty nejlepší podmínky v Česku pro hru, koně, hráče i diváky. Turnaj bude doprovázen čtyřdenním výstavním festivalem PRAGUE POLO FEST – v termínu od 10. do 13. srpna 2023.

Prožijte spolu s námi nezapomenutelnou atmosféru tohoto královského sportu, exkluzivní prostředí, krásu jihoamerických pólo koní, bojovného zápalu čtyř mezinárodních týmů a přátelského ducha hráčů. Využijete tak možnost ojedinělého zážitku i nových setkání. Využijte možnost prezentace vašich produktů nebo služeb divákům v uvolněné atmosféře našeho sportovního svátku a oslovte tak potenciální zákazníky z vyšších příjmových skupin, tradičně spojené se sportem koňského póla.

Využijte možnost prezentace vašich produktů nebo služeb divákům v uvolněné atmosféře našeho sportovního svátku a oslovte tak potenciální zákazníky z vyšších příjmových skupin, tradičně spojené se sportem koňského póla.

Napsali o PROGRESUS PRAGUE BEACH POLO 2022

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI 2022

GENERÁLNÍ PARTNER 2022

TEAM PARTNERS 2022

GOLD PARTNERS 2022

Výstavní festival je podporován

SILVER PARTNERS 2022

BRONZE PARTNERS 2022

AWARDS & ART 2022

PARTNERS 2022

EXCLUSIVE CARS 2022